Hizmetlerimiz Dostlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için her gün kendimizi geliştiriyoruz..

Card image cap
Ultrason

Dostlarımız için birçok alanda, tecrübe ve uzmanlık ile birlikte sağlık hizmetleri veriyoruz. Bunların tamamını öğrenmek için hizmetlerimiz sekmesinden bakabilir ve ayrıntılı olarak incelebilirsiniz...

Card image cap
Doğum Ve Jinekoloji

Dostlarımızın doğumlarının sorunsuz yaşanması, sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam edebilmeleri ve oluşabilecek sağlık sorunlarının önlemlerini başarılı bir şekilde kliniğimizde alıyoruz...

Card image cap
Anestezi

İncelemeler tamamlandıktan sonra hasta için en uygun anestezi protokolü belirlenerek operasyonda bu protokol uygulanır ve anestezi daima bir uzman gözetiminde gerçekleştirilir.

Card image cap
Cerrahi

Kliniğimizde, tüm cerrahi operasyonlar, yüksek standartlarda, modern cihaz donanımına sahip ameliyathane koşullarında yapılmaktadır. Operasyon öncesi radyografi, kan ve idrar tahlili ve gerekli olan diğer testler yapılarak hastanın fiziki durumu değerlendirilmektedir

Card image cap
Muayene

Beykent Veteriner Kliniği’nde veteriner muayene hizmetlerimiz ile dostlarımız için doğru tanılar, doğru tedavi yöntemleri uygulanarak dostumuz için sağlıklı kararlar alınır. Tecrübeli veteriner hekim kadrosu, üstün cihaz teknolojisi ile size hizmet için çalışmaktayız.

Card image cap
Laboratuar

Beykent Veteriner Kliniği'nde dostlarımız için gereken birçok laboratuvar testleri, kliniğimiz bünyesinde bulunan laboratuvarımızda ve anlaşmalı laboratuvarlarımızda hızlı ve güvenilir olarak çalışılmaktadır.

Card image cap
Dahiliye

Dahili(İç Hastalıkları) rahatsızlıklarda uygun tedavinin yapılabilmesi ve tedavinin hızlı gerçekleşebilmesi,doğru teşhis ile mümkün olmaktadır. Kliniğimizde modern tıbbın gerektirdiği , veteriner kullanım amacı ile üretilmiş ekipman ve cihazlar ile en doğru teşhisi koyarak en hızlı sürede tedavi hedeflemekteyiz.

Card image cap
24 Saat Acil

Evcil hayvanların sağlığı her şeyden daha önemlidir. Çünkü gün geçtikçe ailenin bir parçası haline geldi.Sizinle bağ kuran evcil hayvanların bir hastalığı olduğu zaman üzülürsünüz. İşte bu yüzden 24 saat açık veteriner sizin için vazgeçilmez bir sıradadır.
Kliniğimizi her türlü acil olayda arayabilirsiniz

Card image cap
Geriyatrik Bakım

Obezite, osteoarterit, böbrek-kalp-karaciğer hastalıkları, tümör ve kanser, diabet ve tiroid yetmezliği gibi hormon bozuklukları pet dostlarmızın yaşı ilerledikçe karşılaşabileceğimiz bazı hastalıklardandır.Polikliniğimizde her türlü hormon tedavisi , geriatrik bakınım yapılmaktadır.

Card image cap
Kuaför

Beykent Veteriner Kliniği olarak dostlarımızın kozmetiğine de önem veriyoruz. Her türlü kuaför hizmeti için (Traş,banyo,tırnak kesimi gibi…) en az bir gün öncesinden randevu almanızı rica ederiz..

Card image cap
Miktroçip

Bir pirinç tanesi büyüklüğündeki mikroçip tam biyouyumlu,küçük steril kapsülün içerisine yerleştirilmiş olup, özel kimlik numarası taşır.Köpek ve kedilerin deri altına özel enjektörü ile aşı uygulaması gibi kısa bir süre içerisinde yapılır

Card image cap
Veteriner Diş Hekimliği

Beykent Veteriner Kliniği olarak veteriner diş hekimliği hizmeti sağlayan veteriner hekim kadromuz kedi veya köpeğiniz için gereken özeni gösterebilecek bilgi ve deneyimdedir.